Sipariş verdiğiniz ceviz fidanı, aşılı ceviz fidanı, badem fidanı, aşılı badem fidanı ve meyve fidanlarını itina ile paketliyor ambalajlıyoruz. Fidan siparişlerinizi maksimum 2 gün içinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları veya adetine göre nakliyat şirketleri ile adresinize telim etmekteyiz. Arzu etmeniz halinde siparişlerinizi almakta ,emanet olarak kabul etmekte ,istediğiniz tarihte adresinize teslim etmekteyiz.

Devlet 10 DÖNÜM (1 dekar ) ve üzeri aşılı ceviz bahçelerine 1 sefere mahsus dönüm başına 100 lira geri ödemesiz destekleme vermektedir. Emre Fidancılık olarak bu haktan faydalanmanız için gerekli olan bütün evrakları hazırlıyor teslim ediyoruz.

Aşılı ceviz fidanı, aşılı badem fidanı bizim işimiz! Bahçe kurmak istediğiniz bölge için en uygun cins aşılı ceviz fidanı ya da aşılı badem fidanı çeşidini profesyonelce tespit edip, kendi yetiştirdiğimiz aşılı ve sertifikalı fidanları sağlayarak, sizlerin en verimli şekilde, en sağlıklı son ürünlere ulaşmanızı sağlamaktayız.. Ceviz fidanı veya badem fidanı cinsi seçiminin rastgele değil, profesyonel kişiler tarafından verilmesi gereken bir karar olduğunu unutmayınız. Uygun cins ceviz fidanı seçiminin yanı sıra, seçilen ceviz fidanı cinsine en uygun tozlayıcı cinsinde belirlenip aynı araziye dikilmesi gerekir (70-80 metre mesafe). 1991 yılından bu yana ceviz fidanı üretimi yapan firmamız bu konuda size profesyonel destek sağlayacaktır. Ceviz ya da badem bahçesi kurmadan önce mutlaka bize danışınız.

Ceviz fidanı fiyatları ve badem fidanı fiyatları için lütfen bize ulaşınız. 

EKİMİBİZ